Naším cílem je nabídnout Vám širokou škálu profesionálních služeb pro opravu a údržbu oken. Náš ceník opravy oken a dveří vám poskytne jasné a transparentní informace o cenách našich služeb. Nezáleží na tom, zda potřebujete opravu, údržbu nebo výměnu oken. Jsme tu pro Vás.

Pro další podrobnosti a individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat. Víme, že každý má odlišné potřeby či může mít specifické požadavky. I na takové případy jsme připraveni a rádi Vám vyjdeme vstříc, jak jen bude možné.

Cena opravy oken a dveří

SlužbaCena
Seřízení akční nabídky – do 10 ks křídel – odpovídá bytu 3+1
(platí pouze v Praze a v Ostravě) – neplatí pro AL okna
1550 Kč
Seřízení AL křídla250 Kč
Seřízení PVC křídla120 Kč
Seřízení EURO křídla120 Kč
Seřízení vchodových dveří480 Kč
Seřízení posuvných dveří600 Kč
Diagnostika závady999 Kč
Hodinová sazba580 Kč

Když nastane problém s okny či dveřmi, ne každý má povědomí o tom, co má dělat. Proto přicházíme s komplexními řešením, která jdou nad rámec standardních služeb.

I proto nabízíme například možnost komunikace přes videohovor – 608 610 672. Díky tomu nám můžete okamžitě ukázat rozbité okno. My pak snadno identifikujeme kování a součásti potřebné k opravě téměř okamžitě.

To nám umožňuje připravit se předem, a tím zrychlit celý proces opravy nebo servisu. Naším cílem je nejenom opravit problém, ale také Vám pomoci porozumět, jakým způsobem k problému došlo a jak ho případně předejít v budoucnu.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám nebo zavolejte a my Vám dáme vědět. Dokážeme se poradit i s atypickými okny či dveřmi a vymyslíme řešení na míru Vašim požadavkům. Cenu Vám vždy dáme vědět předem.

Kam vám přijedeme opravit okna?

Praha, Středočeský kraj, Pardubice a okolí, Ostrava a okolí.

Servis oken - mapa